Крісло Special4You SPINELLY BLACK/METALLIC (E5463)

Новий товар

Крісла бренду Special4You - індивідуальне рішення у виборі крісла!Переконайтеся, що кожне з крісел Special4You зроблено спеціально для вас!

Крісла Special4You задовольнять найвибагливішого користувача

Детальніше

Увага: Остання одиниця!

14 199,00 ₴‎ з податком

Add to wishlist

Інформація

Наш хребет є одним з найбільш важливих частин нашого тіла, який дає нам структуру і підтримку. Він грає життєво важливу роль, дозволяючи нам виконувати прості завдання, такі як стояти і сидіти в вертикальному положенні. Натхнення на створення моделі SPINELLY походить від структури людського хребця. Ідея полягає в тому, щоб створити стілець, який імітує підтримку хребта. Воно створено на подобу нашого хребта по структурі функціоналу та дизайну. Спинка повторює повністю руху спини і хребта, що дуже зручно при тривалій роботі в кріслі і це все завдяки унікальній конструкції SPINELLY.

Модель SPINELLY створена для Вашого хребта і відповідно до вимог BIFMA і EN-1335

Стандарт BIFMA (ANSI / BIFMA) - американський стандарт роботи і безпеки, розроблений Технічним Комітетом Bifma (США). Застосовується в оцінці експлуатації офісних крісел для персоналу і керівників, і служить єдиною базою стандартизації з безпеки, довговічності та робочих функцій тестованого вироби. Не вдаючись в технічні подробиці, - стандарт BIFMA присвоюється в разі успішного проходження випробувань на витягування і гнучкість, максимальний тиск, ударостійкість, а так само на стійкість до стирання шарнірів. Обов'язковою тестом є перевірка на максимальну стійкість до тиску і вигинання підлокітників, розтягування спинки, функціонуванню роликів.

Властивості матеріалів і опис крісел SPINELLY:

Покриття тканинне:

Несе тепло і комфорт (затишок) завдяки м'якій стьобаної тканини, а також завдяки органічної текстурі (будовою тканини). Всі тканинні оббивки пройшли тест на стирання (тест Мартиндейла) - з показником в 100000. При кількості циклів на стирання понад 20000 оббивка крісел вважається надійною.

Підголівник регулюється по висоті:

Сіра зовнішня рама підголівника та сіра внутрішня рама підголівника виготовлені з литого поліпропілену (100% матеріал може використовуватися для вторинної переробки).

Спинка регулюється по висоті і поперекової глибині (поперекова підтримка):

Чорна зовнішня рама крісла, внутрішня рама крісла чорного кольору, ручка поперекової регулювання і ковпачки виготовлені з поліпропілену. Каркас спинки виготовлений з армованого волокном поліпропілену (100% матеріалів може використовуватися для вторинної переробки), матеріал гнучкою частини виготовлений з еластомеру. Спинка має регульовану поперекову підтримку по висоті до 5,5 см.

Матеріал оббивки крісла: Сітка:

Матеріали оббивки йдуть зверху поліпропіленового пеноматериала каркаса Сітка містить: 76% еластомеру / 24% поліестеру з високою міцністю на розтягнення сітки. Всі матеріали оббивки Сітка пройшли тест на стирання (тест Мартиндейла) - з показником в 100000. При кількості циклів на стирання понад 20000 оббивка крісел вважається надійною. (100% матеріалу може використовуватися для вторинної переробки)

Підлокітники крісла регулюються по висоті в діапазоні 10 см:

Каркас підлокітника виготовлений з литого під тиском поліпропілену. Вертикальні частини підлокітників зроблені з поліпропілену з зміцненим волокнами. (100% матеріалів може використовуватися для вторинної переробки).

Сидіння регулюється по висоті, куту нахилу. Також глибині до 6 см і складається з наступного матеріалів:

Чорна зовнішня рама сидіння крісла і внутрішня рама сидіння крісла чорного кольору виготовлені з литого під тиском поліпропілену (100% матеріал може використовуватися для вторинної переробки).

Механізми регулювань Синхромеханізм:

Синхромеханізм це унікальна функція: механізм вимірювання ваги, він автоматично налаштовує опір відкидання в режимі хитання в залежності від ваги користувача. Також Синхромеханізм забезпечує регулювання кута нахилу, висоту і глибину сидіння.

Основна структура і основа механізмів зроблена з литого під тиском алюмінієвого сплаву. Кришки із сірого литого поліпропілену. Важелі і ручки з литого поліаміду (нейлону). Внутрішні деталі зроблені зі сталі. (100% матеріалів може використовуватися для вторинної переробки)

Підстава (хрестовина) діаметр 700 мм:

П'яти променева хрестовина зроблена з литого під тиском алюмінієвого сплаву з епоксидним порошковим покриттям або полірованої обробкою (в залежності від моделі). Ролики: 65 mm подвійні коліщатка з литого поліаміду (нейлону). (100% матеріалів може використовуватися для вторинної переробки).

Всі матеріали з яких виготовлені крісла SPINELLY обрані через своїх унікальних і практичних властивостей:

1. Поліпропілен має наступні властивості:

- висока міцність

- стійкість до ударів і багаторазових вигинів

- хороша зносостійкість

- відмінна електроізоляція

- висока водостійкість

- легко переробляється

- фізіологічно нешкідливий

Найбільш широке своє застосування поліпропілен знайшов в наступних областях: - волокно - антикорозійний матеріал - машинобудування - електроніка - медицина

2. Литий поліамід (нейлон) має такі властивості:

- нейлон нанесений на поверхні, що труться підвищує їх експлуатаційні якості

- низький коефіцієнт тертя і низьку температуру на поверхнях, що труться Нейлон використовують в наступних областях

- текстильна промисловість - в народному господарстві

- машинобудування

- медицина

Технічні характеристики моделі: SPINELLY SLATEGREY / BLACK (E5470)

Тип: Крісло керівника

Колір: чорно-сіре

Матеріали оббивки:

Сидіння: Тканина, колір: чорний

Cпінка: Сітка, колір: сірий

Колір каркаса: сірий

особливості:

Підлокітники: підлокітники крісла регулюються по висоті в діапазоні 10 см

Сидіння регулюється по висоті, куту нахилу, глибині до 6 см

Корпус: литий під тиском поліпропілен, каучук, пінополіуретан, литий алюміній (нижня частина спинки і хрестовина).

Ролики: 65 mm подвійні коліщатка з литого поліаміду (нейлону) - який не зіпсує покриття для підлоги.

Газліфт: 100 мм, 4-й клас

Хрестовина: П'яти променева

Механізми: Синхромеханізм

Tест на стирання (тест Мартиндейла) - з показником в 100000

Висота крісла: 118 - 128 см

Висота сидіння: 40-50 см

Висота спинки: 78 см

Ширина спинки: 50 см

Ширина сидіння: 50 см

Довжина сидіння: 44-50 см

анатомічна посадка

Гранична вага 150 кг

Вага нетто 17 кг, брутто 19 кг

Розміри упаковки 66х42х73 см

Гарантія: 24 місяці

Виробник: Малайзія.

Reviews

No customer reviews for the moment.

Write a review

Крісло Special4You SPINELLY BLACK/METALLIC (E5463)

Крісло Special4You SPINELLY BLACK/METALLIC (E5463)

Крісла бренду Special4You - індивідуальне рішення у виборі крісла!Переконайтеся, що кожне з крісел Special4You зроблено спеціально для вас!

Крісла Special4You задовольнять найвибагливішого користувача