Кресло Special4You ExtremeRace black/blue (E4763)

Артикул E4763

Виробник:

Кресла бренда Special4You — индивидуальное решение в выборе кресла!Убедитесь, что каждое из кресел Special4You сделано специально для вас!

7 869,00 ₴‎

Інформація

Крісла ТМ Special4You - індивідуальне рішення у виборі крісла! Переконайтеся, що кожне із крісел Special4You зроблено спеціально для вас!

Крісла Special4You серії ExtremeRace, призначені для тривалого перебування за комп'ютером, будь це гра або робота, що захоплює, і відрізняють наступні параметри, які задовольнять найвибагливішого користувача:

Регулювання крісла по висоті - дозволяє підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки, коли коліна повинні бути зігнуті під прямим кутом, ступні торкатися підлоги.

Підлокітники - з посиленого чорного поліпропілену регулюються в різних напрямках: вгору/вниз, від крісла/до крісла.

Режим гойдання – заспокоює нервову систему, усуває статичне навантаження на м'язи та хребет, що безперечно є корисним для здоров'я. Найчастіше супроводжується регулюванням під вагу користувача.

Висока спинка – цей параметр дуже важливий, якщо ви проводите у кріслі більше 2 годин поспіль. Така спинка сягає рівня плечей користувача, це дозволяє розслабити плечовий пояс.

Кут нахилу спинки крісла регулюється як у автомобільному сидінні та фіксується навіть у горизонтальному положенні, що дає можливість повністю розслабитися.

Профільована спинка – спинка, що має анатомічно правильну форму, що повторює природний вигин хребта, що створюється кривизною поперекової опори та вигин грудного відділу хребетного стовпа. Така спинка дозволяє зберігати природний кровотік для живлення хребта та головного мозку. Що благотворно позначається на здоров'ї та самопочутті.

Профільоване сидіння – анатомічно правильне сидіння, що забезпечує максимальний комфорт та турботу про здоров'я, адже на такому сидінні не відбувається передавлювання судин та застою крові (у внутрішніх органах).

Як оббивку крісел ExtremeRace використовують високоякісну штучну шкіру. Цей вид матеріалу відрізняється стійкістю до механічних впливів.

Широка хрестовина – крісло має більшу стійкість при відхиленні.

Прогумовані колеса для безшумного пересування крісла по різних поверхнях.

У серії ExtremeRace у комплекті з кріслом йдуть поперековий валик та подушка-підголовник. Обидві подушки мають анатомічну форму та кріпляться за допомогою спеціальних ремінців.

Технічні характеристики моделі: ExtremeRace black/blue (E4763)

Тип: геймерське крісло

Колір: чорно/блакитнеМатеріал покриття: сидіння та спинка - артшкіра

Механізм та налаштування: Tilt з регулюванням гойдання під вагу користувача + розкладна спинка до 180 градусів

Підлокітники: регульовані (вправо-вліво, вгору-вниз), матеріал: посилений чорний поліпропілен

Хрестовина: металева - хромована, 350мм із прогумованими роликами.

Газліфт: металевий - хромований, 80 мм 3-й клас

У комплекті з кріслом йдуть поперековий валик та подушка-підголовник. Обидві подушки мають анатомічну форму та кріпляться за допомогою спеціальних ремінців.

Висота крісла: 127-135 см

Висота сидіння: 50-58 см

Висота спинки: 87 см

Ширина спинки: 53 см

Ширина сидіння: 50 см

Довжина сидіння: 47,5 см

Висота підлокітників: 62-77 см

Гранична вага: 150 кг

Вага нетто 23,7 кг брутто 26,4 кг

Розміри упаковки 1,36х25х65см

Гарантія: 12 місяців

Країна виробник: Китай

30 інших товарів у цій категорії