Кресло Special4You WAU NAVYBLUE FABRIC (E0765)

Артикул E0765

Виробник:

19 199,00 ₴‎

Інформація

Стандарт BIFMA (ANSI/BIFMA) – американський стандарт роботи та безпеки, розроблений Технічним Комітетом Bifma (США). Застосовується в оцінці експлуатації офісних крісел і служить єдиною базою стандартизації з безпеки, довговічності та робочих функцій виробу, що тестується. Стандарт BIFMA надається у разі успішного проходження випробувань на розтягування, гнучкість, максимальний тиск, удароміцність, а також стійкість до стирання шарнірів. Обов'язковим тестом є перевірка на максимальну стійкість до тиску та згинання підлокітників, розтягування спинки, функціонування роликів.

Технічні характеристики моделі: Special4You WAU NAVYBLUE FABRIC (E0765)

Тип: Крісло керівника

Колір синій

Матеріали оббивки:

Сидіння: Тканина

Спинка: Тканина

Колір каркасу: чорний

Підлокітники: Підлокітники крісла регулюються по висоті та куту повороту (вправо та вліво)

Корпус: литий під тиском поліпропілен

Газліфт: 100 мм, 4-й клас

Хрестовина: П'яти променева хрестовина виготовлена ​​з литого під тиском алюмінієвого сплаву з епоксидним порошковим покриттям діаметр 700 мм.

Механізми: Tilt tension та Tilt Lock control гойдання з регулюванням під вагу користувача та фіксацією нахилу у будь-якому положенні.

Виробник DONATI (Італія).

Висота крісла: 126 – 136 см

Висота сидіння: 43-52 см

Висота спинки: 61-68 см

Ширина спинки: 47 см

Ширина сидіння: 47 см

Довжина сидіння: 48 см

Анатомічна посадка

Ролики: 60mm подвійні колеса з литого поліаміду (нейлону) - який не зіпсує будь-яке покриття для підлоги і має функцію гальма (уповільнення при відштовхуванні крісла при вставанні)

Гранична вага 150 кг

Вага нетто 21,5 кг брутто 23,5 кг.

Розміри упаковки 1,06х67х46 см

Тест на стирання (тест Мартіндейла) – з показником 140000

Гарантія: 24 місяці

Виробник: Малайзія

ВЛАСТИВОСТІ МАТЕРІАЛІВ І ОПИС КРІСІВ WAU.

Матеріали оббивки крісла пройшли тест на стирання (тест Мартиндейла).

Тканина:

Несе тепло та комфорт (затишок) завдяки м'якій стьобаній тканині, а також завдяки органічній текстурі (будові тканини). Показник на стирання -50000.

Сітка:

Матеріали оббивки йдуть зверху поліпропіленового піноматеріалу каркасу. Сітка містить: 76% еластомеру/24% поліестеру з високою міцністю на розтяг сітки. Показник на стирання -100000.

ВАЖЛИВО: при кількості циклів на стирання більше 20000 оббивка крісел вважається надійною.

Каркас крісла:

Спинка виготовлена ​​з армованого волокном поліпропілену.

Каркас сидіння, підлокітники, підголовник виготовлені з литого під тиском поліпропілену чорної зовнішньої рами та сірої внутрішньої рами. Вертикальні частини підлокітників виготовлені з поліпропілену зі зміцненими волокнами.

Механізм регулювань Tilt tension або Tilt Lock control: Основна структура та основа механізмів виготовлена ​​з литого під тиском алюмінієвого сплаву. Кришки із сірого литого поліпропілену. Важелі та ручки з литого поліаміду (нейлону). Внутрішні деталі виготовлені зі сталі.

П'яти променева хрестовина виготовлена ​​з литого під тиском алюмінієвого сплаву з епоксидним порошковим покриттям або полірованою обробкою (залежно від моделі).

Ролики: 60mm подвійні колеса з литого поліаміду (нейлону).

ВАЖЛИВО: 100% матеріалів може використовуватись для вторинної переробки.

РЕГУЛЮВАННЯ:

Підлокітники крісла – по висоті та куту повороту (вправо та вліво).

Підголівник – за висотою.

Спинка – по висоті та поперековій глибині (поперекова підтримка).

Сидіння – за висотою.

Матеріали, що використовуються в кріслах WAU, мають унікальні та практичні властивості:

1. Поліпропілен має високу міцність, стійкість до ударів і багаторазових вигинів, зносостійкість, електроізоляцію, водостійкість, легко переробляється, фізіологічно нешкідливий. Поліпропілен широко застосовується у волоконній промисловості, антикорозійних матеріалах, машинобудуванні, електроніці, медицині.

2. Литий поліамід (нейлон), нанесений на поверхні, що труться, підвищує їх експлуатаційні якості. Він має низький коефіцієнт тертя і низьку температуру на поверхнях, що труться. Нейлон використовується у текстильній промисловості, народному господарстві, машинобудуванні, медицині.

30 інших товарів у цій категорії