Кресло ExtremeRace black (E2912)

Артикул E2912

Виробник:

Крісла Special4You — індивідуальне рішення у виборі крісла! Переконайтеся, що кожне з крісел Special4You зроблене спеціально для вас!

8 779,00 ₴‎

Інформація

Крісла Special4You - індивідуальне рішення у виборі крісла! Переконайтеся, що кожне з крісел Special4You зроблено спеціально для вас!

Крісло Special4You серії ExtremeRace, призначене для тривалого перебування за комп'ютером, або це захоплююча гра, або робота. Крісло відрізняється такими параметрами, які задовольнять навіть самого вимогливого користувача:

Регулювання крісла в висоту - дозволяє підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки, при якій коліна повинні бути зігнуті під прямим кутом, ступні стояти на підлозі.

Підлокітники - з посиленого чорного поліпропілену регулюються в багатьох напрямках: вгору / вниз, від крісла / до крісла.
Режим гойдання - заспокоює нервову систему, усуває статичне навантаження на м'язи і хребет, що, безсумнівно, є корисним для здоров'я. В основному супроводжується регулюванням під вагу користувача.

Висока спинка - цей параметр дуже важливий, якщо ви проводите в кріслі більше двох годин поспіль. Така спинка доходить до рівня плечей користувача, це дозволяє розслабити плечовий пояс. Кут нахилу спинки крісла регулюється як в автомобільному сидінні і фіксується навіть в горизонтальному положенні, що дає можливість повністю розслабитися.

Профільована спинка - спинка має анатомічно правильну форму, що повторює природний вигин хребта, створюваний кривизною поперекової опори і вигином грудного відділу хребетного стовпа. Така спинка дає можливість зберігати природний кровотік для харчування хребта і головного мозку. Що позитивно позначається на здоров'ї та самопочутті.

Профільоване сидіння - анатомічно правильне сидіння забезпечує максимальний комфорт і турботу про здоров'я, адже на такому сидінні не відбувається перетиснення судин і застою крові (у внутрішніх органах).

Оббивка з високоякісної штучної шкіри - це різновид матеріалу відрізняється стійкістю до механічних впливів.

Широка хрестовина - крісло має надійну стійкість під час відхилення.

Прогумовані колеса - для безшумного пересування крісла по різних поверхнях.

У комплекті з кріслом ExtremeRace йдуть поперековий валик і подушка-підголовник. Обидві подушки мають анатомічну форму і кріпляться спеціальними ремінцями.

Тип: геймерський крісло

Колір чорний

Матеріал покриття: сидіння і спинки арткожа

Підлокітники: регульовані вправо-вліво, вгору-вниз, матеріал посилений чорний поліпропілен
Металева хрестовина чорного кольору Прогумовані ролики

Механізм і налаштування: Tilt з регулюванням гойдання під вагу користувача + спинка розкладається на 135 градусів;

Корпус: Дерево, пластик, метал

Висота крісла: 129-137 см

Висота сидіння: 45 - 53 см

Висота спинки: 87 см

Ширина спинки: 53 см

Ширина сидіння: 52см

Довжина сидіння: 48 см

Висота підлокітників: 63-78 см

Максимальна вага: 150 кг

Вага 18,00 кг, маса 20,00 кг

Розмір упаковки 89х32х65см

Гарантія: 12 місяців

Країна виробник: Китай

30 інших товарів у цій категорії